Ένας άνθρωπος που δεν προχωράει δεν αφήνει ίχνη.

RECENT POSTS

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2014

Πλατανιάς-Άρης 2-1............τετέλεσται

Την ήττα με 2-1 από τον Πλατανιά γνώρισε ο Άρης στα Περιβόλια, σε παιχνίδι για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ της Super League. Οι Χανιώτες άνοιξαν το σκορ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου μέρους με γκολ του Τόρες, ενώ ο Άρης ισοφάρισε σε 1-1 με τον Μανιά στο 68’. Στο 77’ ο διαιτητής Μάνταλος έδειξε σέντρα στην προσπάθεια του Βάσκο Φαΐσκα και καταλόγισε γκολ σε μία φάση που προκάλεσε θύελλα αντιδράσεων, την διακοπή του αγώνα και την αποβολή των Μπουγαΐδη και Μπακασέτα για την ομάδα του Άρη.
Η ομάδα του Άγγελου Αναστασιάδη με τους βαθμούς που πήρε «έπιασε» τον Απόλλωνα στους 25, ενώ ο Άρης έμεινε στους 18 βαθμούς, 5 πίσω από τη Βέροια, που κέρδισε και 7 από Πλατανιά-Απόλλωνα.