Ένας άνθρωπος που δεν προχωράει δεν αφήνει ίχνη.

RECENT POSTS

Δευτέρα 27 Απριλίου 2015

Άρης-Έβρος Σουφλίου 3-0......έκανε το αυτονόητο

Ο Άρης πέτυχε την 7η σερί νίκη του, κερδίζοντας εύκολα τον Έβρο Σουφλίου με 3-0, αλλά δεν ήρθε και το... χαρούμενο μαντάτο από την Καβάλα, καθώς ο Πανσερραϊκός κέρδισε!
Οι «κίτρινοι» χρειάστηκαν ένα ξέσπασμα προς το τέλος του ημιχρόνου για να «καθαρίσουν» τον Έβρο Σουφλίου του οποίου επικράτησαν με σκορ 3-0.
Στο 41’ ο Καπνίδης με κοντινή προβολή έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα και άνοιξε το σκορ, ενώ στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους ο Σαμαράς με κεφαλιά μέσα από την περιοχή νίκησε τον αντίπαλο τερματοφύλακα και διπλασίασε τα τέρματα των γηπεδούχων.

Μπορεί να νίκησε, αλλά τελικά... έχασε (vds)Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις όταν μετά από σέντρα του Σταυρόπουλου ο Ν΄Λουντούλου δεν δυσκολεύτηκε να πλασάρει σωστά, ενώ νωρίτερα προσπάθεια του Νάκα σταμάτησε στο δοκάρι.
Πλέον η ομάδα της Θεσσαλονίκης βρίσκεται μόνη στη δεύτερη θέση του 1ου ομίλου της Γ' Εθνικής, την οποία μέχρι τώρα μοιραζόταν με την Καβάλα και στο -1 από τον πρωτοπόρο Πανσερραϊκό.